TVR në të gjitha rrjetet e transmetimit në Kosovë dhe platformat e kanaleve shqiptare në botë...

Allegri: Ronaldo luan si titullar në ndeshjen e parë ndaj Chievos

August 17, 2018

Massimiliano Allegri ka folur për ndeshjen e parë të Juventusit në sezonin e ri në Serie A, që e luajnë ndaj Chievos. Juventusi është mysafirë i veronezëve në takimin hapës të sezonit të ri në Serie A, pasi udhëtojnë drejt Marc’Antonio Bentegodit në ndeshjen e cila fillon nga ora 18:00. Për këtë ndeshje ka folur trajneri Allegri, i cili ka zbuluar se Ronaldo do ta fillojë ndeshjen nga minuta e parë, ndërsa ka zbuluar edhe pesë titullar tjerë.  

Evente nga Diaspora

Toplista TVR

RRI SHLIRE - E ftuar aktorja Teuta Sadiku

RRI SHLIRE - E ftuar aktorja Teuta Sadiku

Profile nga Diaspora

#
Dr. Luljeta Shaqiri, psikologia e respektuar1
Ajo ishte vetëm 14 vjeçare, pa asnjë njohuri të gjuhës gjermane, kur u regjistrua në klasën e dytë të shkollës së mesme, një vit më vonë pati fatin të jetë praktikante në asistencë stomatologjike dhe përfundimisht, diplomoi: doktore e psikologjisë në Universitetin e Cyrihut. Një histori e paparë e suksesit. Historitë e suksesit shpesh shihen
Më Shumë