TVR në të gjitha rrjetet e transmetimit në Kosovë dhe platformat e kanaleve shqiptare në botë...

Demi Lovato pothuajse vdiq, flet djali që i shiti drogën: Ajo e dinte që pilulat ishin të rrezikshme

August 27, 2018

Personi që furnizoi me drogë Demi Lovaton mbrëmjen që ajo u dërgua në spital në gjendje kritike për jetën, tha se këngëtarja e dinte shumë mirë rrezikun që po ndërmerrte. Brandon Johnson u shpreh se Demi i shkruajti në 04:00 të mëngjesit dhe i kërkoi që të shkonte në shtëpinë e saj. Ai tha se i dërgoi pilulat që i përgatitën së bashku. Johnson shprehet se të dy pinë drogë së bashku madje lë të nënkuptohet se kryen marrëdhënie seksuale. Por TMZ raporton se sipas burimeve të saj, Demi nuk ka pasur ndonjë marrëdhënie seksuale. Sa për pilulat, ai shprehet se nuk ishin produkte farmaceutike, por shumë më të forta. Johnson i mori pilulat në Meksikë, dhe shumë prej tyre ishin me fentanyl. Ndërsa tregtari i drogës rrëfeu se rreth orës 07-08, Demi ishte duke fjetur pa asnjë shenjë shqetësimi. Ajo u gjet në gjendje të rëndë rreth orës 11:30 të paradites së 24 korrik dhe pothuajse vdiq nga mbidoza.

Evente nga Diaspora

Toplista TVR

RRI SHLIRE - E ftuar aktorja Teuta Sadiku

RRI SHLIRE - E ftuar aktorja Teuta Sadiku

Profile nga Diaspora

#
Dr. Luljeta Shaqiri, psikologia e respektuar1
Ajo ishte vetëm 14 vjeçare, pa asnjë njohuri të gjuhës gjermane, kur u regjistrua në klasën e dytë të shkollës së mesme, një vit më vonë pati fatin të jetë praktikante në asistencë stomatologjike dhe përfundimisht, diplomoi: doktore e psikologjisë në Universitetin e Cyrihut. Një histori e paparë e suksesit. Historitë e suksesit shpesh shihen
Më Shumë