TVR në të gjitha rrjetet e transmetimit në Kosovë dhe platformat e kanaleve shqiptare në botë...

Fero ironizon me Robert Berishën, i cili deklaroi se mund ta adoptojë pasi ka 13 vjet

August 12, 2020

Reperi nga Gjilani, Feronit Shabani – Fero, ka publikuar një video në llogarinë e tij InstaStory, në të cilën shfaqet këngëtari Robert Berisha. Videoja në fjalë është realizuar më parë dhe në të Roberti flet për reperin shqiptar duke bërë shaka pasi është vetëm 13 vjeçar. “Këtë mundesh me adoptua më e bë çun se i ka vetëm 19 vjet”, ka thënë ai. Ndërkohë, Fero ka publikuar këtë video në Instagram dhe ia ka bashkangjitur një sërë postimesh tjera. “Roberti më pëlqen për arsye se i ka vetëm 3 – 4 data në muaj. Dhe këto data me i mbledh bashkë çmimi është 455 euro”. “Tani për COVID-19 është në gjendje me ardh me 215 euro për 4 data koncerte apo ahengje”, ka shkruar ai duke ironizuar dhe duke ia shoqëruar disa ‘emoji’ me të qeshura.

Lidhur me këtë, Roberti akoma nuk ka bërë një reagim pasi intervista është realizuar para një kohe

Evente nga Diaspora

Toplista TVR

RRI SHLIRE - E ftuar aktorja Teuta Sadiku

RRI SHLIRE - E ftuar aktorja Teuta Sadiku

Profile nga Diaspora

#
Dr. Luljeta Shaqiri, psikologia e respektuar1
Ajo ishte vetëm 14 vjeçare, pa asnjë njohuri të gjuhës gjermane, kur u regjistrua në klasën e dytë të shkollës së mesme, një vit më vonë pati fatin të jetë praktikante në asistencë stomatologjike dhe përfundimisht, diplomoi: doktore e psikologjisë në Universitetin e Cyrihut. Një histori e paparë e suksesit. Historitë e suksesit shpesh shihen
Më Shumë