TVR në të gjitha rrjetet e transmetimit në Kosovë dhe platformat e kanaleve shqiptare në botë...

Filmi me Jennifer Lopez “Hustlers” arrin në Cineplexx, me 99 shpërblime për Ladies Night!

September 10, 2019

Jennifer Lopez rikthehet në botën e filmit me filmin më të ri komedi, “Hustlers”. Për këtë premierë më 12 shtator, Cineplexx organizon “Ladies Night” me 99 shpërblime nga brende të ndryshme! Frymëzuar nga artikulli viral në New York Magazine, Hustlers flet për një grup ish striptistesh, të cilat bashkohen për t’ju bërë dëm klientëve të tyre nga Wall Street. Filmi është me plotë yje si Jennifer Lopez, Cardi B, Constance Wu dhe shume emra te tjerë të njohura nga publiku. “Hustlers” është duke marr shumë kritika pozitive ku gjithashtu në faqën e kritikëve të filmave Rotten Tomatoes, filmi është vlerësuar me 96%. Përveç premierës botërore të këtij filmi, Cineplexx organizon edhe eventin Ladies Night prej orës 19:00 ku do të ketë shumë shpërblime të tjera si: 2x Microblading në vlerë prej 150€ nga Fjolla Brows 2x Ora Just Cavalli nga EMO 3x Gift Cards në vlerë 50€ nga Parfois 5x Tretmane me Olaplex si dhe 2x shatira nga Vogue Hair 5x Gift Cards nga Guess 20x Sete të dhuratave nga Yves Rocher 10x Dhurata në vlerë prej 40€ nga Oriflame 50x Dhurata nga Oliver Weber Për me shumë Cineplexx në bashkëpunim me Raiffeisen Bank Kosova sjell një super ofertë për biletat e këtij filmi. Për çdo biletë që paguani me Gold dhe Bonus Cards, merrni 1 tjetër FALAS

Evente nga Diaspora

Toplista TVR

Kadiri James - Ylli i ri shqiptar ne Canada

Profile nga Diaspora

#
Dr. Luljeta Shaqiri, psikologia e respektuar1
Ajo ishte vetëm 14 vjeçare, pa asnjë njohuri të gjuhës gjermane, kur u regjistrua në klasën e dytë të shkollës së mesme, një vit më vonë pati fatin të jetë praktikante në asistencë stomatologjike dhe përfundimisht, diplomoi: doktore e psikologjisë në Universitetin e Cyrihut. Një histori e paparë e suksesit. Historitë e suksesit shpesh shihen
Më Shumë