TVR në të gjitha rrjetet e transmetimit në Kosovë dhe platformat e kanaleve shqiptare në botë...

‘Kështu rri dhe qeni im’, Kejvina i kthen përgjigje ndjekësit

September 10, 2019

Kejvina Kthella është shumë aktive në rrjetin social Instagram. Modelja publikon foto nga përditshmëria të cilat nuk kalojnë pa u komentuar nga ndjekësit e saj. Së fundmi, ajo ka publikuar një foto në profilin e saj “Instagram”, ku shihet e veshur me një fustan të ngushtë e të shkurtë në ngjyrë rozë. Ajo ka pozuar e ulur në dysheme me një pozë qe ka arritur të tërheqë vëmëndjen e ndjekësve. Në sy ka rënë komenti i një prej ndjekësve të saj, i cili ka shkruar:“Kështu rri dhe qeni im”. Kejvina ka vendosur t’i kthejë përgjigje.“Super”,- është përgjigjur ajo.

Evente nga Diaspora

Toplista TVR

Kadiri James - Ylli i ri shqiptar ne Canada

Profile nga Diaspora

#
Dr. Luljeta Shaqiri, psikologia e respektuar1
Ajo ishte vetëm 14 vjeçare, pa asnjë njohuri të gjuhës gjermane, kur u regjistrua në klasën e dytë të shkollës së mesme, një vit më vonë pati fatin të jetë praktikante në asistencë stomatologjike dhe përfundimisht, diplomoi: doktore e psikologjisë në Universitetin e Cyrihut. Një histori e paparë e suksesit. Historitë e suksesit shpesh shihen
Më Shumë