TVR në të gjitha rrjetet e transmetimit në Kosovë dhe platformat e kanaleve shqiptare në botë...

Pse u arrestua Albi Nako? Zbulohet arsyeja e vërtetë

July 17, 2018

Ditën e djeshme qarkulloi me shpejtësi në media video e arrestimit të koreografit Albi Nako i cili shihej në një event në Kosovë së bashku me trupën e tij të baletit. Të gjithë u shqetësuan çfarë ka ndodhur me Albin dhe cila ishte arsyeja e arrestimit të tij, por gjithçka ka qenë e planifikuar nga vetë koreografi.

Atë ditë Alba Hoxha festonte ditëlindjen dhe Albi e ka surprizuar duke e trembur fillimisht me këtë skenë e më vonë duke i sjellë tortën me qirinj.
Surprizën e Albit për Albën do e ndiqni nesër në “Xing me Ermalin” ku ata do të jenë të ftuar së bashku me shumë personazhe të tjerë të njohur si Nevina Shtylla, Kiara Tito, Eni Shehu, Valer Kolnikaj.
Sipas “Xing” të ftuarit e sipërpërmendur do të na argëtojnë duke u bërë pjesë e shumë lojërave. Mbrëmjen e nesërme do mund të ndiqni edhe pjesët off-records të të gjithë sezonit, ato që nuk janë transmetuar në ekran dhe në të cilat VIP-at e ftuar janë kapur duke bërë gafa apo situata qesharake.

Evente nga Diaspora

Toplista TVR

RRI SHLIRE - E ftuar aktorja Teuta Sadiku

RRI SHLIRE - E ftuar aktorja Teuta Sadiku

Profile nga Diaspora

#
Dr. Luljeta Shaqiri, psikologia e respektuar1
Ajo ishte vetëm 14 vjeçare, pa asnjë njohuri të gjuhës gjermane, kur u regjistrua në klasën e dytë të shkollës së mesme, një vit më vonë pati fatin të jetë praktikante në asistencë stomatologjike dhe përfundimisht, diplomoi: doktore e psikologjisë në Universitetin e Cyrihut. Një histori e paparë e suksesit. Historitë e suksesit shpesh shihen
Më Shumë