TVR në të gjitha rrjetet e transmetimit në Kosovë dhe platformat e kanaleve shqiptare në botë...

Ronaldo me reality show në Facebook

July 6, 2018

Cristiano Ronaldo raportohet se do të transferohet për 100 milionë euro te Juventusi. Por, kjo nuk është e vetmja gjë në mendjen futbollistit gjatë kësaj jave – ai gjithashtu është në bisedime me rrjetin social, Facebook. Përfaqësuesit e portugezit janë duke zhvilluar bisedime me gjigantin e rrjetit social për reality show që do të kishte 13 episoda Kjo mund t’i sillte portugezi edhe 9 milionë euro të tjera, shkruan revista e mirënjohur Variety. Ronaldo është në bisedime për t’u filmuar për Facebook Watch, platformën video që ka stil televiziv.

Evente nga Diaspora

Toplista TVR

Kadiri James - Ylli i ri shqiptar ne Canada

Profile nga Diaspora

#
Dr. Luljeta Shaqiri, psikologia e respektuar1
Ajo ishte vetëm 14 vjeçare, pa asnjë njohuri të gjuhës gjermane, kur u regjistrua në klasën e dytë të shkollës së mesme, një vit më vonë pati fatin të jetë praktikante në asistencë stomatologjike dhe përfundimisht, diplomoi: doktore e psikologjisë në Universitetin e Cyrihut. Një histori e paparë e suksesit. Historitë e suksesit shpesh shihen
Më Shumë

Donatoret