TVR në të gjitha rrjetet e transmetimit në Kosovë dhe platformat e kanaleve shqiptare në botë...

Sot qesh përkrahë Ronaldos, por ja si e ironizonte portugezin Rama 1 muaj më parë

August 25, 2018

Kryeministri Edi Rama, publikoi mbrëmjen e sotme foton e tij me yllin portugez Cristiano Ronaldo, e cila është bërë menjëherë pas ndeshjes Juventus-Lazio, e cila përfundoi 2-0. Por vetëm pak muaj më parë kryeministri Rama, bënte humor me eliminimin e Poretugalisë dhe Ronaldon, duke postuar një fotomontazh, ku ylli portugez sëbashku me yjet e tjerë të eliminuar nga Botërori ishin të hipur mbi një zetor Por a ja ka treguar këtë foto Rama Ronaldos që postoi në 6 Korrik? Image  

Evente nga Diaspora

Toplista TVR

Kadiri James - Ylli i ri shqiptar ne Canada

Profile nga Diaspora

#
Dr. Luljeta Shaqiri, psikologia e respektuar1
Ajo ishte vetëm 14 vjeçare, pa asnjë njohuri të gjuhës gjermane, kur u regjistrua në klasën e dytë të shkollës së mesme, një vit më vonë pati fatin të jetë praktikante në asistencë stomatologjike dhe përfundimisht, diplomoi: doktore e psikologjisë në Universitetin e Cyrihut. Një histori e paparë e suksesit. Historitë e suksesit shpesh shihen
Më Shumë