TVR në të gjitha rrjetet e transmetimit në Kosovë dhe platformat e kanaleve shqiptare në botë...

Tayna tregon linjat trupore, konfirmon se është prej femrave më joshëse në estradë

July 22, 2018

Tayna është reperja e cila ka befasuar të gjithë këtë verë. Edhe pse nuk ka pasur repere, të gjithë tabutë i theu ajo duke u shfaqur si një yll femëror “gangsta” dhe së shpejti performon në Sunny Hill Festival. Por, Tayna nuk heziton që të tregojë edhe anën e saj tejet joshëse, krahas asaj të fortë, anën e saj të butë. Nga pushimet e shkurtëra në mes të turneut, Tayna ka ekspozuar trupin e saj tejet atraktiv.

Evente nga Diaspora

Toplista TVR

RRI SHLIRE - E ftuar aktorja Teuta Sadiku

RRI SHLIRE - E ftuar aktorja Teuta Sadiku

Profile nga Diaspora

#
Dr. Luljeta Shaqiri, psikologia e respektuar1
Ajo ishte vetëm 14 vjeçare, pa asnjë njohuri të gjuhës gjermane, kur u regjistrua në klasën e dytë të shkollës së mesme, një vit më vonë pati fatin të jetë praktikante në asistencë stomatologjike dhe përfundimisht, diplomoi: doktore e psikologjisë në Universitetin e Cyrihut. Një histori e paparë e suksesit. Historitë e suksesit shpesh shihen
Më Shumë