TVR në të gjitha rrjetet e transmetimit në Kosovë dhe platformat e kanaleve shqiptare në botë...

Të çmendur pas rrjeteve sociale, çifti ukrainas rrezikon jetën për një foto

July 10, 2018

Një çift nga Ukraina janë kritikuar për veprimin akrobatik, ndërkohë një avion gjigant po aterronte në pistë që ishte shumë afër plazhit ku ata kishin zgjedhur të rrezikojnë jetën e tyre dhe të tjerëve më këtë “lëvizje”. Yuliia Nos kishte qëndruar me një dorë mbi kokën e partnerit të saj Oleg Kolisnichenko në plazhin Maho në Ishujt Karraibe, ku vetëm pak metra larta gjendet aeroporti.

Çifti janë rrezikur me këtë veprim të tyre, por pavarësisht kësaj ato kanë bërë veprimin e ‘çmendur’ të akrobacisë.

Evente nga Diaspora

Toplista TVR

RRI SHLIRE - E ftuar aktorja Teuta Sadiku

RRI SHLIRE - E ftuar aktorja Teuta Sadiku

Profile nga Diaspora

#
Dr. Luljeta Shaqiri, psikologia e respektuar1
Ajo ishte vetëm 14 vjeçare, pa asnjë njohuri të gjuhës gjermane, kur u regjistrua në klasën e dytë të shkollës së mesme, një vit më vonë pati fatin të jetë praktikante në asistencë stomatologjike dhe përfundimisht, diplomoi: doktore e psikologjisë në Universitetin e Cyrihut. Një histori e paparë e suksesit. Historitë e suksesit shpesh shihen
Më Shumë