TVR në të gjitha rrjetet e transmetimit në Kosovë dhe platformat e kanaleve shqiptare në botë...

VIDEO/ Pitbulli bën sikur i bie të fikët, nuk do t’i presnin thonjtë

September 10, 2019

Nëse do të kishte një çmim Oscar për qentë, padyshim që ky pitbull do e rrëmbente pa asnjë diskutim. Një video ku duket e zonja e qenit, e cila të tenton t’i presë thonjtë atij, është bërë virale në rrjetet sociale pasi qeni ka bërë një performancë të shkëlqyer aktrimi

Mesa duket ai nuk ka shumë qejf t’i presin thonjtë, dhe kur e zonja ka nxjerrë prerësen, pitbulli është shtirur sikur po i bie të fikët. I shkëlqyer!

Evente nga Diaspora

Toplista TVR

Kadiri James - Ylli i ri shqiptar ne Canada

Profile nga Diaspora

#
Dr. Luljeta Shaqiri, psikologia e respektuar1
Ajo ishte vetëm 14 vjeçare, pa asnjë njohuri të gjuhës gjermane, kur u regjistrua në klasën e dytë të shkollës së mesme, një vit më vonë pati fatin të jetë praktikante në asistencë stomatologjike dhe përfundimisht, diplomoi: doktore e psikologjisë në Universitetin e Cyrihut. Një histori e paparë e suksesit. Historitë e suksesit shpesh shihen
Më Shumë

Donatoret