TVR në të gjitha rrjetet e transmetimit në Kosovë dhe platformat e kanaleve shqiptare në botë...

Zvicra e pasur jo vetëm me yjet shqiptarë të sportit por edhe të muzikes.

November 19, 2018

Këngëtari shqiptar që jeton dhe zhvillon karierën e tij në Zvicër, Albion Rexhaj ka sjellë projektin e tij më të ri. Kënga titullohet “Tell me” dhe me një super videoklip i cili shihet se ka kushtuar tepër por ja ka vlejtur pasi është e kompletuar në çdo aspekt. Videoklipi është punuar nga produksioni VSM, për muzikën është kujdesur Nurteel ndërsa për tekstin Ghulo dhe sponsor La Cultura. Ndërsa vlen të veçohet edhe super vallëzimi që realizohet nga vet Albioni dhe grupi Bennito Future Step. Në vazhdim ju ftojmë që ta ndiqni edhe super realizimin më të ri dhe sigurisht të ndjekni në Instagram Albion Rexhajn i cili poston foto mjaft me stil www.instagram.com/albion_official VIDEO:  

Evente nga Diaspora

Toplista TVR

Kadiri James - Ylli i ri shqiptar ne Canada

Profile nga Diaspora

#
Dr. Luljeta Shaqiri, psikologia e respektuar1
Ajo ishte vetëm 14 vjeçare, pa asnjë njohuri të gjuhës gjermane, kur u regjistrua në klasën e dytë të shkollës së mesme, një vit më vonë pati fatin të jetë praktikante në asistencë stomatologjike dhe përfundimisht, diplomoi: doktore e psikologjisë në Universitetin e Cyrihut. Një histori e paparë e suksesit. Historitë e suksesit shpesh shihen
Më Shumë