TVR në të gjitha rrjetet e transmetimit në Kosovë dhe platformat e kanaleve shqiptare në botë...

Albion Rexhaj vjen me një super projekt të ri të titulluar “Njo si ti”

September 12, 2019

Këngëtari Albion Rexhaj i cili jeton dhe vepron në Zvicër ka sjellur një projekt të ri muzikor i cili ka ardhur si një befasi në mesditën e sotme në kanalin e Albionit në YouTube- Një klip me ritme verore i cili të freskon me tinguj të bukur muzikor na tregon se akoma vera nuk ka mbaruar për këngëtarin në fjalë. Albion Rexhaj ky djal i ri mjaftë i sukseshëm i cili po siguron karierë me hapa të sigurt në estradën muzikore shqiptare dhe atë të huaj. Një risi tjetër është se Albion Rexhaj ka shkruar tekstin personalisht së bashku me Nurteel ku ky i fundit ka bërë edhe muzikën, për videoklipin VSM. Kënga e re menjëherë ka filluar të shpërndahet me të madhe në rrjetet sociale nga artistë, mbështetës dhe fansa të Albion Rexhaj

Evente nga Diaspora

Toplista TVR

RRI SHLIRE - E ftuar aktorja Teuta Sadiku

RRI SHLIRE - E ftuar aktorja Teuta Sadiku

Profile nga Diaspora

#
Dr. Luljeta Shaqiri, psikologia e respektuar1
Ajo ishte vetëm 14 vjeçare, pa asnjë njohuri të gjuhës gjermane, kur u regjistrua në klasën e dytë të shkollës së mesme, një vit më vonë pati fatin të jetë praktikante në asistencë stomatologjike dhe përfundimisht, diplomoi: doktore e psikologjisë në Universitetin e Cyrihut. Një histori e paparë e suksesit. Historitë e suksesit shpesh shihen
Më Shumë