TVR në të gjitha rrjetet e transmetimit në Kosovë dhe platformat e kanaleve shqiptare në botë...

Dua Lipa vjen shpërthyese këtë verë, bashkëpunon me divat e muzikës botërore

August 8, 2020

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa do të bashkëpunojë me divat e muzikës botërore për albumin e saj “Future Nostalgia”. Nëpërmjet një postimi në Instagram Dua ka bërë të ditur se bashkëpunimi i shumëpritur me Madonnën dhe Missy Elliot do të publikohet më datën 14 gusht. Ajo do të vijë në duet edhe me Madonnën dhe kënga pritet që të publikohet më 21 gusht, ndërsa këngët e tjera shqiptaren do e shohim në duet me Gwen Stefani dhe Mark Ronson.

Evente nga Diaspora

Toplista TVR

RRI SHLIRE - E ftuar aktorja Teuta Sadiku

RRI SHLIRE - E ftuar aktorja Teuta Sadiku

Profile nga Diaspora

#
Dr. Luljeta Shaqiri, psikologia e respektuar1
Ajo ishte vetëm 14 vjeçare, pa asnjë njohuri të gjuhës gjermane, kur u regjistrua në klasën e dytë të shkollës së mesme, një vit më vonë pati fatin të jetë praktikante në asistencë stomatologjike dhe përfundimisht, diplomoi: doktore e psikologjisë në Universitetin e Cyrihut. Një histori e paparë e suksesit. Historitë e suksesit shpesh shihen
Më Shumë