TVR në të gjitha rrjetet e transmetimit në Kosovë dhe platformat e kanaleve shqiptare në botë...

Janë fejuar Justin Bieber dhe Hailey Baldwin

July 9, 2018

Ethet e dasmave si duket i kanë kapur yjet e rinj të Hollywoodit, kjo pasi po spekulohet se çifti Justin Bieber dhe Hailey Baldwin, janë fejuar gjatë javës së kaluar, raporton Express i KTV-së. Dyshja ende nuk e ka konfirmuar këtë lajm, por sipas mediave botërore Justin ka vendosur që Hailey është femra e jetës së tij dhe kështu i ka propozuar martesë. Lajmi tronditi adhuruesit e këngëtarit, të cilët ishin të sigurt që Bieber do të përfundoj në lidhje me Gomez-in. E Ariana Grande i ka dalë në mbrojtje çiftit të sapo fejuar, duke thënë që dashuria nuk njeh moshë dhe nuk vlerësohet me sasinë e kohës që një çift e ka kaluar së bashku në lidhje. Sipas saj, kur e gjen personin e duhur, e di që dëshiron ta kalosh jetën përkrah tij apo saj.

Evente nga Diaspora

Toplista TVR

RRI SHLIRE - E ftuar aktorja Teuta Sadiku

RRI SHLIRE - E ftuar aktorja Teuta Sadiku

Profile nga Diaspora

#
Dr. Luljeta Shaqiri, psikologia e respektuar1
Ajo ishte vetëm 14 vjeçare, pa asnjë njohuri të gjuhës gjermane, kur u regjistrua në klasën e dytë të shkollës së mesme, një vit më vonë pati fatin të jetë praktikante në asistencë stomatologjike dhe përfundimisht, diplomoi: doktore e psikologjisë në Universitetin e Cyrihut. Një histori e paparë e suksesit. Historitë e suksesit shpesh shihen
Më Shumë