TVR në të gjitha rrjetet e transmetimit në Kosovë dhe platformat e kanaleve shqiptare në botë...

Kukësi nuk ndalet, transferon ish-yllin e Partizanit

August 20, 2018

Kukësi vazhdon me përforcimet në merkato. Ish-mbrojtësi i Partizanit Gëzim Krasniqi do të jetë pjesë e verilindorëve për sezonin e ardhshëm. Lajmin konfirmohet për “Panorama Sport” nga burime të besueshme pranë klubit Kuksian. Me afrimin e Krasniqit, largimi i Albi Allës duket pothuajse i sigurt. Pogradecari pritet t’i bashkohet Flamurtarit të Ilir Dajës në ditët në vazhdim. Krasniqi në të kaluarën ka mbajtur veshur fanellën e Besës, Partizanit, Flamurtarit dhe Rabotniçkit, ndërsa së fundmi do të jetë pjesë e Kukësit. Pas Cuculit, Krasniqi është një tjetër ish i të kuqve që i bashkohet Kukësit.

Evente nga Diaspora

Toplista TVR

RRI SHLIRE - E ftuar aktorja Teuta Sadiku

RRI SHLIRE - E ftuar aktorja Teuta Sadiku

Profile nga Diaspora

#
Dr. Luljeta Shaqiri, psikologia e respektuar1
Ajo ishte vetëm 14 vjeçare, pa asnjë njohuri të gjuhës gjermane, kur u regjistrua në klasën e dytë të shkollës së mesme, një vit më vonë pati fatin të jetë praktikante në asistencë stomatologjike dhe përfundimisht, diplomoi: doktore e psikologjisë në Universitetin e Cyrihut. Një histori e paparë e suksesit. Historitë e suksesit shpesh shihen
Më Shumë