TVR në të gjitha rrjetet e transmetimit në Kosovë dhe platformat e kanaleve shqiptare në botë...

Martohet këngëtarja e njohur Kosovare Hasi, kaq e bukur duket

August 31, 2020

Këngëtarja e mirënjohur e estrades sonë, Kosovare Hasi është martuar dje me një dasmë në mes familjës së saj të ngushtë.

Ajo u martua me Lavdim Isufin, bashkëshortin e saj me të cilin kanë një lidhje të gjatë dashurie.

 Vajza e këngëtarit Skender Hasi, Kosovarja ka zgjedhur që edhe pse në kohë pandemie të bëhet nuse me vello të bardhë dhe me tradita.

Sjellim disa  fotografi nga martesa e saj, ku pa dyshim se duket një nuse shumë e bukur përkrah princit të saj i cili po ashtu duket shumë elegant.

Evente nga Diaspora

Toplista TVR

RRI SHLIRE - E ftuar aktorja Teuta Sadiku

RRI SHLIRE - E ftuar aktorja Teuta Sadiku

Profile nga Diaspora

#
Dr. Luljeta Shaqiri, psikologia e respektuar1
Ajo ishte vetëm 14 vjeçare, pa asnjë njohuri të gjuhës gjermane, kur u regjistrua në klasën e dytë të shkollës së mesme, një vit më vonë pati fatin të jetë praktikante në asistencë stomatologjike dhe përfundimisht, diplomoi: doktore e psikologjisë në Universitetin e Cyrihut. Një histori e paparë e suksesit. Historitë e suksesit shpesh shihen
Më Shumë