TVR në të gjitha rrjetet e transmetimit në Kosovë dhe platformat e kanaleve shqiptare në botë...

Nuk do e besoni se cili është pasioni më i madh i Albion Rexhajt pas muzikës

August 10, 2020

Albion Rexhaj njihet si një ndër këngëtarët shqiptar më të njohur të momentit falë këngëve të tij që numërojnë miliona klikime e mijëra ndjekës në Instagramin e tij zyrtar.

Albioni ka kohë që nuk ka ardhur me ndonjë projekt të ri por përsëri ai është shumë aktiv në rrjetet e tij sociale ku nuk i len fansat e tij të shumtë pa foto e video të ndryshme nga jeta e tij e përditshme.

Evente nga Diaspora

Toplista TVR

RRI SHLIRE - E ftuar aktorja Teuta Sadiku

RRI SHLIRE - E ftuar aktorja Teuta Sadiku

Profile nga Diaspora

#
Dr. Luljeta Shaqiri, psikologia e respektuar1
Ajo ishte vetëm 14 vjeçare, pa asnjë njohuri të gjuhës gjermane, kur u regjistrua në klasën e dytë të shkollës së mesme, një vit më vonë pati fatin të jetë praktikante në asistencë stomatologjike dhe përfundimisht, diplomoi: doktore e psikologjisë në Universitetin e Cyrihut. Një histori e paparë e suksesit. Historitë e suksesit shpesh shihen
Më Shumë