TVR në të gjitha rrjetet e transmetimit në Kosovë dhe platformat e kanaleve shqiptare në botë...

Presidenti Ilir Meta i jep zemër Tiranës para sfidës me Crvena Zvezdën

August 25, 2020

Tirana e sfidon sonte Crvena Zvezdën në kuadër të rrethit të dytë kualifikues të Ligës së Kampionëve, raporton Zeri.info. Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, i ka uruar suksese ekipit të Tiranës për ndeshjen e sotme që zhvillohet në stadiumin “Air Albania” duke filluar nga ora 20:00. Përmes një postimi në Facebook, Meta shkruan se stërvitja e djeshme ka shkuar perfekt dhe morali i ekipit është i lartë.

Evente nga Diaspora

Toplista TVR

RRI SHLIRE - E ftuar aktorja Teuta Sadiku

RRI SHLIRE - E ftuar aktorja Teuta Sadiku

Profile nga Diaspora

#
Dr. Luljeta Shaqiri, psikologia e respektuar1
Ajo ishte vetëm 14 vjeçare, pa asnjë njohuri të gjuhës gjermane, kur u regjistrua në klasën e dytë të shkollës së mesme, një vit më vonë pati fatin të jetë praktikante në asistencë stomatologjike dhe përfundimisht, diplomoi: doktore e psikologjisë në Universitetin e Cyrihut. Një histori e paparë e suksesit. Historitë e suksesit shpesh shihen
Më Shumë