TVR në të gjitha rrjetet e transmetimit në Kosovë dhe platformat e kanaleve shqiptare në botë...

“S’kisha parë…”/ Ja përse Tuna po “kryqëzohet” nga ndjekësit

September 10, 2019

Këngëtarja Tuna Sejdiu është kritikuar për një gjest të pahijshëm së tepërmi. Ajo ka postuar një foto në “Instagram”, të realizuar nga ishulli Mauritius, ku shihet e ulur mbi një breshkë. Ndjekësit, tejet të zemëruar, nuk i kanë kursyer komentet përkundrejt saj. Mos të duket gjë gomar që  i ke hipur sipër? Pak më tepër respekt për të tilla qenie”– i ka shkruar njëra. “Pse je ulur mbi një breshkë?!”– i ka komentuar një tjetër. “S’kisha parë ndonjë veprim të tillë. Aspak këndshëm!”-i ka shkruar një i tretë.

Evente nga Diaspora

Toplista TVR

RRI SHLIRE - E ftuar aktorja Teuta Sadiku

RRI SHLIRE - E ftuar aktorja Teuta Sadiku

Profile nga Diaspora

#
Dr. Luljeta Shaqiri, psikologia e respektuar1
Ajo ishte vetëm 14 vjeçare, pa asnjë njohuri të gjuhës gjermane, kur u regjistrua në klasën e dytë të shkollës së mesme, një vit më vonë pati fatin të jetë praktikante në asistencë stomatologjike dhe përfundimisht, diplomoi: doktore e psikologjisë në Universitetin e Cyrihut. Një histori e paparë e suksesit. Historitë e suksesit shpesh shihen
Më Shumë