TVR në të gjitha rrjetet e transmetimit në Kosovë dhe platformat e kanaleve shqiptare në botë...

‘Zbulohet’ klipi i ri, Besa Kokëdhima po përgatit rikthimin e fuqishëm

October 25, 2018

Ajo shfaqet rrallë në rrjetet sociale dhe ruan gjithmonë një imazh serioz dhe aspak zhurmëmadh, por herë pas here di te “godasë” me hitet e saj. Edhe pse angazhimet artistike në muzikë apo koncerte të ndryshme nuk kanë munguar, Besa Kokëdhima ka kohë pa nxjerrë një hit të ri. Këtë herë, këngëtarja e njohur ka vendosur të rikthehet më fuqishëm se kurrë! Më atë të një videoje në Instagram Besa ma lajmëron për hitin e ri që del në treg së shpejti “Amor Duket se ai është realizuar në vende të ndryshme bregdetare, ndërsa vjen në version dy gjuhësh, shqip edhe anglisht. Shumë suksese për Besën.

Evente nga Diaspora

Toplista TVR

RRI SHLIRE - E ftuar aktorja Teuta Sadiku

RRI SHLIRE - E ftuar aktorja Teuta Sadiku

Profile nga Diaspora

#
Dr. Luljeta Shaqiri, psikologia e respektuar1
Ajo ishte vetëm 14 vjeçare, pa asnjë njohuri të gjuhës gjermane, kur u regjistrua në klasën e dytë të shkollës së mesme, një vit më vonë pati fatin të jetë praktikante në asistencë stomatologjike dhe përfundimisht, diplomoi: doktore e psikologjisë në Universitetin e Cyrihut. Një histori e paparë e suksesit. Historitë e suksesit shpesh shihen
Më Shumë