TVR në të gjitha rrjetet e transmetimit në Kosovë dhe platformat e kanaleve shqiptare në botë...

Portieri Karius lidh kurorë me gazetaren e famshme italiane

February 1, 2024

Loris Karius ndoshta e pati një rënie drastike në karrierën si futbollist, por në jetën private gjërat duket se po i shkojnë për mrekulli. Portieri që u bë i famshëm mbi të gjitha për gabimet e rënda që i kishte bërë në finale të Ligës së Kampionëve mes Liverpoolit dhe Real Madridit, do ta kurorëzojë shumë shpejt lidhjen e tij me martesë. Portieri gjerman do të kurorëzohet me gazetaren italiane, Diletta Leotta, shkruan “Gazeta Express”. Ishte pikërisht kjo e fundit që e bëri të ditur këtë në profilin e saj zyrtar në Instagram, ndërsa i postoi edhe disa fotografi të muajve më parë kur sportisti ia kishte vendosur unazën e fejesës.

Evente nga Diaspora

Video Prezantime

Artan Gashi – Ndasht

Toplista TVR

Zvicer: DIASPORA FEST organizuar nga Televizioni TvR Femijet e shkolles se vallezimit SHOTA

Profile nga Diaspora

#
era trans
Më Shumë

Donatoret