Aktuale

nuri seferi 1
‘Tysoni shqiptar’ Nuri Seferi është takuar me ish-kryeministrin e Kosovës dhe kreun e AAK-së, Ramush Haradinaj, i cili ndodhet në Francë. Boksieri i njohur...

rudina 1
Me një fund bojëqielli, xhaketë të zezë dhe këmishë të bardhë, Rudina Magjistari prezantonte Festivalin e Këngës në vitin 1991. Ishte koha kur muzika...

elida1
Mbrëme në  ekranin e Televizionint  TVR u shfaq premierë – kënga dhe videoklipi i parë i këngetares Elida Daci – Gashi Kënga titullohet ”...


TELEVIZIONI TVR - Anetaret:Loading images...